Integracja Erli – nowe możliwości dla sklepu internetowego

0
563
Integracja Erli – nowe możliwości dla sklepu internetowego

Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży to jedna z najważniejszych rzeczy po przeniesieniu tradycyjnego biznesu do sieci.

Zwiększenie ilości miejsc, w których wstawiasz swój towar znacznie zwiększy zasięg twojej działalności mnożąc klientów dokonujących zakupu, a co za tym idzie zyski. Jedną z najnowszych opcji, którą możesz wprowadzić do swojego e-sklepu jest integracja Erli. Spróbuj dopasować pakiety sprzedażowe do potrzeb klientów i wznoś swój biznes e-commerce na coraz wyższy poziom. 

Start sprzedaży – integracja z Erli

Erli to nowa platforma sprzedażowa dostępna na polskim rynku e-commerce. Jej głównym zadaniem jest udostępnienie możliwości wystawiania przedmiotów przez różnych sprzedawców i udostępniania ich poszczególnym konsumentom, decydującym się na odwiedzenie witryny. Działa na zbliżonej zasadzie co pozostałe popularne portale aukcyjne, a liczne udogodnienia przyciągają coraz to nowszych klientów. To idealny czas, aby skorzystać z okazji i jak najszybciej wprowadzić swoje produkty, aby zdążyć przed innymi sprzedawcami oferującymi podobne usługi. 

Nowa witryna www udostępnia nowe możliwości, które pozwalają na:

  • Korzystanie z rat 0% przy wystawianiu przedmiotu dla klientów
  • Możliwość dodania banerów reklamowych
  • Dodanie logotypu sklepu na stronie głównej przy każdej ofercie
  • Dołączenie do programu darmowych zwrotów i dostaw
  • Promowanie swoich ofert w strefach specjalnych, dostępnych na stronie
  • Gwarantowany udział w budżecie reklamowym
  • Wysyłka mailingów sprzedażowych
  • Dostęp do analiz sprzedaży, statystyk oraz raportów
  • Lokowanie produktów w dostępnych poradnikach platformy

Integracja Erli może przynieść dla twojego biznesu wiele korzyści. Rozbudowany pakiet możliwości udostępnionych w ramach współpracy z pewnością pozwoli na łatwe zarządzanie oraz czerpanie zysków z połączenia e-sklepu z platformą. 

Wdrożenie zadań automatycznych w sklepie internetowym

W celu optymalizacji procesu sprzedaży warto zastanowić się nad wykorzystaniem rozwiązania, jakie daje integracja sklepu internetowego i witryny Erli za pomocą narzędzia ErpBox. ErpBox to system, który umożliwia wprowadzenie pełnej automatyzacji działań. Dzięki temu kontakt z klientem, realizacja opłaconych zamówień czy wprowadzanie zmian na platformie sprzedażowej będzie wykonywana bez konieczności twojego udziału. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here