Planujesz zlot absolwentów szkoły? Zobacz 5 propozycji na ciekawe miejsca!

0
710
Planujesz zlot absolwentów szkoły? Zobacz 5 propozycji na ciekawe miejsca!

Szkoła średnia to zazwyczaj jeden z najprzyjemniejszych okresów w życiu. Jeśli tylko pominie się wymagających belfrów z fizyki czy matematyki i stresującej matury, to pozostaje ogrom ciekawych znajomości, zabawnych zdarzeń czy wyjątkowych spotkań, które sprawiły, że wspomina się go ze szczególnym sentymentem. Nic dziwnego, że absolwenci chcą się po latach spotkać. Gdzie zorganizować takie spotkanie?

Wspomnień czar, czyli szkoła 

Wiele zjazdów absolwentów organizuje się w szkole. Wymaga to jednak zgody dyrekcji i sporo przygotowań, które spadają na barki organizatorów. Na pewno ma to swój urok, bo przede wszystkim absolwenci mają możliwość zobaczenia, jak szkoła zmieniła się po tylu latach, a spacer po znanym od podszewki budynku też jest zdecydowanie dla wszystkich przyjemny. Nie zawsze jest to jednak możliwe, a czasem znacznie łatwiej spotkanie przenieść w miejsce, gdzie wszystko za nas załatwi właściciel lokalu, np. restauracji.

Restauracja, czyli sprawdzona klasyka 

Innym miejscem, gdzie z powodzeniem od lat organizuje się spotkania absolwentów, są restauracje. Warto jednak zdecydować się na wyjątkowy lokal, który z takiego spotkania uczyni niezwykle przyjemną i dostosowaną do gustu wszystkich gości imprezę. Pomyślmy o dokładnym zaplanowaniu posiłków i napojach, a także innych atrakcjach, które sprawią, że spotkanie nie będzie nudne i goście nie uciekną zaraz po kawie i obiedzie. 

Spotkanie połączone ze zwiedzaniem, czyli spacer w chmurach Czechy

Coraz częściej spotkania absolwentów organizuje się w miejscach atrakcyjnych pod względem turystycznym. Dzięki temu taki zjazd wydaje się znacznie bardziej interesujący od samego siedzenia za stołem, a to daje szansę, że więcej osób zadeklaruje swój przyjazd. Nie brakuje takich miejsc w górach czy nad morzem – wystarczy tylko poszukać wśród różnego rodzaju ofert. 

Spacer w chmurach Czechy to miejsce wyjątkowe po wieloma względami. Główną atrakcją jest specjalna kładka, która prowadzi ponad korony drzew do wieży widokowej. W trakcie tej niesamowitej  przechadzki w koronach drzew można nie tylko podziwiać przepiękne Sudety, ale również dowiedzieć się wiele na ich temat. Poza tym na całej trasie czekają na odwiedzających wyjątkowe niespodzianki. Co ważne, trasa jest dostosowana do szerokiego grona odbiorców i oferuje również zaplecze gastronomiczne.

Hotel w zamku

Oprócz atrakcji przyrodniczych można również pokusić się o pobyt w jednym z odrestaurowanych pałaców lub zamków, których nie brakuje w różnych rejonach Polski. Są one nie tylko interesujące jako miejsce do zwiedzania, ale zazwyczaj również zapewniają bogatą ofertę gastronomiczną czy SPA oraz wiele innych – wszystko więc zależy od naszych możliwości finansowych i preferencji absolwentów. 

Puby i kawiarnie 

Są to miejsca, które sprawdzą się przede wszystkim w sytuacjach, gdy nie planujemy długiej i bardzo intensywnej imprezy, a jedynie kilkugodzinne spotkanie w miejscach, które mają zapewnić przede wszystkim idealne warunki do rozmów i co najwyżej zabawę taneczną na parkiecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here